Linneservetter och dukar

Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar
Linneservetter och dukar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINNESERVETTER, (17) samt dukar, damast, 1950-tal, bestående av ca 11+4 servetter, 2 dukar, handfållade, motiv av medaljonger och blommor, mått servetter ca 50x49, dukmått ca 235x128 och ca 177x129 cm

Smärre bruksslitage, ej genomgångna

719799

2020-01-02