Linneservetter och dukar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINNESERVETTER, (17) samt dukar, damast, 1950-tal, bestående av ca 11+4 servetter, 2 dukar, handfållade, motiv av medaljonger och blommor, mått servetter ca 50x49, dukmått ca 235x128 och ca 177x129 cm
Smärre bruksslitage, ej genomgångna
719799
2020-01-02