Byrå björk
Vollendet
2020-01-01
719800
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, björk, tre lådor, höjd 85, 101x47 cm
Tryckskador, torrsprickor