Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, numrerad, färglitografi, bildmått ca 70x60 cm

Ramad

719804

2020-01-20