Eli Keller kruka

Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, kruka, keramik, stengods, blå engobe under vit krypglasyr, signerad i botten, höjd ca 35 cm

obetydligt slitage

719805

2020-01-06