Eli Keller kruka

Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka
Eli Keller kruka

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, kruka, keramik, stengods, reduktionsbränd Tenmoku med järnoxid under askglasyr, signerad i botten, höjd ca 35 cm

obetydligt slitage

719806

2020-01-06