Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELI KELLER, kruka, keramik, stengods, reduktionsbränd Tenmoku med järnoxid under askglasyr, signerad i botten, höjd ca 35 cm
obetydligt slitage
719806
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här