Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELI KELLER, krukor, 2st, keramik, stengods, blå engobe under vit krypglasyr, signerade i botten, höjd ca 17 samt 22 cm
obefintligt slitage
719807
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här