Eli keller krukor

Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor
Eli keller krukor

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, krukor, 2st, keramik, stengods, blå engobe under vit krypglasyr, signerade i botten, höjd ca 17 samt 22 cm

obefintligt slitage

719807

2020-01-06