Eli Keller skålar

Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar
Eli Keller skålar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, skålar, 2st, stengods, färgskiftande i grönt med oglaserad fot, signerade i botten, höjd ca 9 och 10 cm

obetydligt slitage

719808

2020-01-06