Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELI KELLER, fat, kavlat stengods, med borstdekor och oglaserad fot, signerad i botten, bredd ca 40 cm
obetydligt slitage
719810
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här