Eli Keller fat

Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat
Eli Keller fat

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, fat, kavlat stengods, med borstdekor och oglaserad fot, signerad i botten, bredd ca 40 cm

obetydligt slitage

719810

2020-01-06