El iKeller

El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller
El iKeller

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, fat, drejat stengods, med borstdekor och fot, signerad i botten, bredd ca 41 cm

guldfärgad lagning i kintsugi stil

719811

2020-01-06