Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 242/250, färgserigrafi, bildmått ca 65,5x65,5 cm

719816

2020-01-20