Jyrki Reinikka Zombie akryl

Jyrki Reinikka Zombie akryl
Jyrki Reinikka Zombie akryl
Jyrki Reinikka Zombie akryl
Jyrki Reinikka Zombie akryl
Jyrki Reinikka Zombie akryl
Jyrki Reinikka Zombie akryl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JYRKI REINIKKA (samtida): "Selfportrait" - Walked with a zombie, signerad och daterad 2011, akryl/tusch (acryl, marker), ca 40x30 cm

719821

2020-01-20