Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JYRKI REINIKKA (samtida): "Selfportrait" - Walked with a zombie, signerad och daterad 2011, akryl/tusch (acryl, marker), ca 40x30 cm
719821
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här