Orientmatta semiantik/antik

Orientmatta semiantik/antik
Orientmatta semiantik/antik
Orientmatta semiantik/antik
Orientmatta semiantik/antik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 195x134 cm

Slitage, skador, hål

719825

2020-01-13