Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "East of science fiction" signerad och daterad á tergo Max Book 2007, acrylbaserad blandteknik på duk, ca 34x47,5 cm
PROVENIENS:
Christian Larsen Gallery
719826
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här