Max Book Science Fiction akryl blandteknik

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "East of science fiction" signerad och daterad á tergo Max Book 2007, acrylbaserad blandteknik på duk, ca 34x47,5 cm

PROVENIENS:
Christian Larsen Gallery

719826

2020-01-20