Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Turkmenistan, sannolikt Tekke, ca 280x195 cm

Ställvis hårt slitage, ojämnt format, skador

719828

2020-01-13