Anita Nylund porslin

Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin
Anita Nylund porslin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANITA NYLUND, speceriburkar, 10 dlr, st, design Anita Nylund, bl a ur "Vår lilla stad", samt "Kryddgränden" varierande storlekar, mestadels signerade, höjd ca 8-19 cm

Bruksslitage

719832

2020-01-02