Joanne Hoffsten

Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOANNE POSLUSZNY HOFFSTEN, komposition, signerad samt daterad -2009, olja/blandteknik på duk, mått ca 55x46 cm

719833

2020-01-02