Caroline Af Ugglas oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAROLINE AF UGGLAS (1972): komposition, signerad C. Ugglas, olja på duk, ca 90x38 cm

Oramad,

719834

2020-01-02