Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OTTO WAGNER, Thonet, karmstol, Stol nr 6526, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, klädsel i grönt skinn, sitthöjd ca 49 cm
Zustandsbeschreibung
En med senare bemålning, bruksslitage
719871
2020-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner