Otto Wagner karmstolar

Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar
Otto Wagner karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OTTO WAGNER, Thonet, karmstol, Stol nr 6526, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, klädsel i grönt skinn, sitthöjd ca 49 cm

Zustandsbeschreibung

En med senare bemålning, bruksslitage

719871

2020-01-02