Mosaiktavla signerad MN

Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN
Mosaiktavla signerad MN

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MOSAIK, 1900-talets mitt, MARIE NETZ, komposition föreställande uggla, monogramsignerad ´´MN´´, höjd ca 24x42 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Bruksslitage

719875

2020-01-02