Igor Munoz takarmatur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IGOR MUNOZ, taklampa, bok, "Evolution", Gärsnäs 1960-80-tal, oregelbunden form, obehandlade böjda trälameller, en ljuspunkt, höjd ca 68, diameter ca 53 cm
Bruksslitage, plastkåpan skadad
719876
2020-01-31