Igor Munoz takarmatur

Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur
Igor Munoz takarmatur

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IGOR MUNOZ, taklampa, bok, "Evolution", Gärsnäs 1960-80-tal, oregelbunden form, obehandlade böjda trälameller, en ljuspunkt, höjd ca 68, diameter ca 53 cm

Bruksslitage, plastkåpan skadad

719876

2020-01-31