Henry Maurice D´Anty två målningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRY MAURICE D´ANTY (1910-1998): 2 st, landskap med träd och hus, signerade D´Anty varav en signerad a tergo, olja på duk samt blandteknik på pannå, ca 15x18, 24x31 cm
Ej examinerad ur ram
719881
2020-01-02