Henry Maurice D´Anty två målningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY MAURICE D´ANTY (1910-1998): 2 st, landskap med träd och hus, signerade D´Anty varav en signerad a tergo, olja på duk samt blandteknik på pannå, ca 15x18, 24x31 cm

Ej examinerad ur ram

719881

2020-01-02