Ljuskrona
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, empirstil, 1900-talets första hälft, 4 ljuspippor samt 4 ljuspunkter, höjd ca 67 samt diameter 50 cm,
Böjda trådar, oregelbundenheter, slitage, möjligen saknas prismor, funktionen garanteras ej
719885
2020-01-02