Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander, provtryck, dedikation, färgserigrafi, bladmått ca 58x75 cm, oramad
Smärre hanteringsskador, fuktmärken
719889
2020-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här