Ture Sjölander färgserigrafi

Ture Sjölander färgserigrafi
Ture Sjölander färgserigrafi
Ture Sjölander färgserigrafi
Ture Sjölander färgserigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander, provtryck, dedikation, färgserigrafi, bladmått ca 58x75 cm, oramad

Smärre hanteringsskador, fuktmärken

719889

2020-01-02