Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk still, 1800-tal, 3 lådor, den översta med med mindre lådor, fanér i mahogny, lister, nyckelplåtar och handtag i mässing, skiva i carrarmarmor, nyckel finns, höjd ca 84 samt 64x43 cm

En lös list samt knopp till mindre låda medföljer, lister lösa, skivan sprucken och lagad, benavslut i mässing saknas, slitage

719891

2020-01-02