Taklampa
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, jugend, omkring 1900, 3 ljuspunkter, koppar med driven dekor, en stor kupa samt 3 små i frostat glas, höjd ca 67 samt diameter 50 cm
Funktionen garantera ej, en mindre kupa med lagning, nagg på insidans kanter på kuporna, några böjbara fästen för de små kuporna skanas, slitage
719895
2020-01-02