Soffa
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA/SCHÄSLONG, gustaviansk stil, 1800-tal, skuren dekor med bl a lejonansikten, bemålad, stoppad och med textil klädsel, sitthöjdca 44, högsta höjd 90, djup 63 samt längd 152 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
719901
2020-01-02