Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEREND, urna med lock, porslin, Ungern, 1900-tal bemålad grön dekor i form av blomster, höjd ca 34 cm
Bruksslitage nagg
719902
2020-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här