Urna Herend

Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend
Urna Herend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEREND, urna med lock, porslin, Ungern, 1900-tal bemålad grön dekor i form av blomster, höjd ca 34 cm

Bruksslitage nagg

719902

2020-01-03