Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-tal, chesterfieldmodell, brunt konstläder, på hjultrissor, längd 185, sitthöjd ca 38 cm

Slitage

719905

2020-01-03