Carl Magnus LIndqvist oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Bärplockande flicka, signerad, olja på duk, ca 79x60 cm

Duken löst uppsatt, några hål samt nubb upptill i kanten mot ramen

719911

2020-01-02