Hans Wegner soffbord

Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50, 150x50 cm

Slitage och ytskador, smärre skador på rotting

719925

2020-01-04