Helge Zanden, oljemålning

Helge Zanden, oljemålning
Helge Zanden, oljemålning
Helge Zanden, oljemålning
Helge Zanden, oljemålning
Helge Zanden, oljemålning
Helge Zanden, oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE ZANDEN (1886-1972): "Stadsbild från Falun", signerad Helge Zanden, olja på pannå, ca 111x100 cm

smärre tryckskada och färgbortfall

719940

2020-01-03