Byrå
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 3 lådor, fanerad i bl a valnöt och riopalisander, skiva i kolmårdsmarmor (handhuggen), beslag i förgylld brons, nyckel finns, höjd ca 81 samt 121x59 cm
Ett hörn på en låda är av, bruks och åldersrelaterat slitage
719944
2020-01-03