Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 3 lådor, fanerad i bl a valnöt och riopalisander, skiva i kolmårdsmarmor (handhuggen), beslag i förgylld brons, nyckel finns, höjd ca 81 samt 121x59 cm

Ett hörn på en låda är av, bruks och åldersrelaterat slitage

719944

2020-01-03