Tekanna & gräddkanna "Musselmalet", helblond
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KUNGLIG DANSK, 2 dlr, "Musselmalet", helblond, tekanna modellnr 1117, gräddkanna modellnr 1/103 höjd på tekanna ca 16 cm, gräddkanna ca 8 cm
gräddkanna 2 a sortering samt med nagg, tekanna med krackeleringar vid mynning
719946
2020-01-03