Stolar
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR,(4) sannolikt Elias Svedberg, stämplade NK (nötta stämplar), björk, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 46 cm
En något lös i fogarna, mindre fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
719952
2020-01-03