1 par stolar i gustavianks stil
2020-01-03
719954
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1-par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bemålade i grått, skuren dekor, löstagbara sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage