Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STINE GAM & ERNDICO FRATESI (GamFratesi), pall, T S Pouffe, lackerat stål, stoppad och klädd med blå sammet höjd ca 42, diameter 55 cm,
Några repor på ett ben, smärre slitage
719969
2020-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här