PAll

PAll
PAll
PAll
PAll
PAll
PAll

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STINE GAM & ERNDICO FRATESI (GamFratesi), pall, T S Pouffe, lackerat stål, stoppad och klädd med blå sammet höjd ca 42, diameter 55 cm,

Några repor på ett ben, smärre slitage

719969

2020-01-03