Bertil Linné oljemålning

Bertil Linné oljemålning
Bertil Linné oljemålning
Bertil Linné oljemålning
Bertil Linné oljemålning
Bertil Linné oljemålning
Bertil Linné oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL LINNÉ (född 1913): Fjälllandskap, daterad -43, olja på pannå, ca 54x60 cm

719973

2020-01-07