Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
TERRINLOCK, fajans, 1700-tal, dekor av blommor, 26 x 20 cm
Spridda nagg samt lockets knopp med lagning
719993
2020-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här