Lock till terrin fajans 1700-tal

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

TERRINLOCK, fajans, 1700-tal, dekor av blommor, 26 x 20 cm

Spridda nagg samt lockets knopp med lagning

719993

2020-01-04