Saltkar i silver

Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 300 SEK

SALTKAR i silver, 1 par, med insats i glas, en sked medföljer, stämplade, Minerva, Paris, tidigt 1900-tal, höjd ca 4,5, längd 6 cm, vikt ca 31 g

Bruksspår

719998

2020-01-04