Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 300 SEK
SALTKAR i silver, 1 par, med insats i glas, en sked medföljer, stämplade, Minerva, Paris, tidigt 1900-tal, höjd ca 4,5, längd 6 cm, vikt ca 31 g
Bruksspår
719998
2020-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här