Carl Malmsten bord och stolar
2020-01-03
720003
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, bord, stolar, 5 dlr., fanerade i ek, med två iläggsskivor, stolarna brickmärkta, bordets höjd ca 75, diameter 110, iläggsskivorna 55, sitthöjd 45 cm
Slitage, blekt, fläckar