Gérard Diaz färglitografi
2020-01-03
720007
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÉRARD DIAZ (född 1938), ´Saint Jean dans le désert´, färglitografi, blyertssignerad och daterad 68, ca. 75x55 cm
Bladet något gulnat