Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÉRARD DIAZ (född 1938), ´Saint Jean dans le désert´, färglitografi, blyertssignerad och daterad 68, ca. 75x55 cm
Bladet något gulnat
720007
2020-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här