Gérard Diaz färglitografi

Gérard Diaz färglitografi
Gérard Diaz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÉRARD DIAZ (född 1938), ´Saint Jean dans le désert´, färglitografi, blyertssignerad och daterad 68, ca. 75x55 cm

Bladet något gulnat

720007

2020-01-03