Guy Roussille grafikmapp
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUY ROUSSILLE (född 1944) ´Ecole buissonniere´, mapp med 5 färglitografier, blyertssignerade och numr 2/100, Edition Origrafica Malmö, tryckt i Paris 1982, mappen med dekor av snäckor mm, bladmått: 60x40 cm
720008
2020-01-03