Guy Roussille grafikmapp

Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp
Guy Roussille grafikmapp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUY ROUSSILLE (född 1944) ´Ecole buissonniere´, mapp med 5 färglitografier, blyertssignerade och numr 2/100, Edition Origrafica Malmö, tryckt i Paris 1982, mappen med dekor av snäckor mm, bladmått: 60x40 cm

720008

2020-01-03