Klubbat för:
5 800 SEK
2 000 SEK
HÅKAN HÅKANSSON (född 1944): "Bösarp by Skåne", signerad och daterad a tergo Håkan Håkansson 1978, olja på duk, 70x100 cm
720009
2020-01-03