Karta över Paris

Karta över Paris
Karta över Paris
Karta över Paris
Karta över Paris
Karta över Paris
Karta över Paris

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTA ÖVER PARIS, 1900-talets mitt, oramad, mått ca 67x107 cm, tillskuren

bladet något gulnad, slitage, kantrevor

720012

2020-01-03