Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARDS, 2 st., ek, 1960-tal, med lådor samt jalusi, höjd ca 70, 128x44 cm

Slitage

720013

2020-01-03